Брати Дяченки не вийдуть з-за грат цього року

Закінчилося судове засідання у справі братів Дяченків, яким інкримінують замах на життя нардепа Станіслава Березкіна. Вчора суд розглянув речові докази у справі. Зокрема, суд ознайомився з 11 пакетами з 15 - ти, що містять докази.

Окрім того, прокурором було заявлено клопотання про продовження утримання братів у СІЗО ще на 60 діб. Водноча,с представником прокуратури не було надано суду жодних нових підстав для тримання під вартою підозрюваних у замаху. Обґрунтування лишилося те саме: Дяченки можуть впливати на свідків, експертів, впливати на хід слідства та переховуватися.

Самі ж брати наполягали на тому, що прокурором жодного разу не було надано доказів заявлених ризиків та назвали всі названі доводи прокурора перекрученими, оскільки всі обставини та докази у справі вже розглянуті, також проведено відповідні експертизи. Захист нагадав про міжнародну конвенцію про права людини та європейську практику в таких питаннях.

Зрештою, суд задовольнив клопотання прокурора. Відповідно,  Дяченків відправили до СІЗО ще на два місяці. Термін перебування під вартою у братів спливе 6 січня та 13 січня 2015 року.
Наступне засідання у справі Дяченків суд розпочне 7 листопада о 10.00. Під час засідання продовжиться розгляд речових доказів, зокрема переглядатимуть відео, що також стало доказом у справі.

Світлана Дубина, Гречка

 

Джерело: 
Мій Кіровоград