Кіровоградська "Битва поетів": весілля, повстання новачків та ведучий у спідниці

Вчора, 29 жовтня, було проведено чергову "Битву поетів", повідомляє Златопіль.

Галерея "Єлисаветград" вкотре стала осередком творчої молоді міста. На поетичний батл цього разу викликались такі талановиті відчайдухи: Сєвєр, Павло Князєв, Денис Ушаков, Василь Возіян, Максим Несвітайлов, Аморальний Романтик, Оксана Розганяєва, Владислав Лутаєнко, Марія Кирпа, Андрій Лаппа, Марина Куриленко, Яна Амурова, Марія Сидорак, Анна Гаврилюк, Ярослава, Євген Куйбіда. 

Битва була дещо особливою і незвичною, адже ведучий-то був у спідниці! Так, вже відомий всім поціновувачам літературних вечорів, Поль Іщук не зміг провести захід. Його замінила мила та чарівна Вікторія Нетребенко, яка просто полонила всіх своїм шармом та гумором. Також особливого настрою створювала експозиція картин із зображенням весілля. Так би мовити: у вас своя свадьба, у нас своя. 

До фіналу вийшли Олександра Гонтар, Ганна Дудник та Андрій Карпенко. Перемогу отримала Ганна Дудник. Дівчина давно пише вірші, має публікації, і вже відома у своїх  колах, та на битві вона брала участь в перше. І одразу перемогла! Це дійсно успіх! До того ж радує той факт, що на Битві поетів нарешті перемогла дівчина, що трапляється не дуже часто. Не битва поетів, а справжнє жіноче свято вийшло! Ганна презентувала свій новий вірш, який вже декілька тижнів поширюються Інтернетом:

 

СОЛДАТ

Солдат без дат початку

Голою рукою, без перчатки,

Тримає чорнозем.

Без імен.

Кроком. Криком.

Вперед!..

Полинний мед на устах.

Дивись: двоголовий птах

Кряче, скигле, ниє.

У його душі - помиї.

Та він в багні - по шию,

Леліє новий мат.

А що солдат?

Без дат початку

За рідну хатку -

Світ, світло, свято - не гріх

Віддати

Солдату!

За Батьківщину!

Солдате, сину!

Героєм вернись, миру пилігрим,

Не в домовині - ЖИВИМ!..

Тож чекаєм на вас наступної битви, не соромтесь приходити, як бачите, новачкам щастить!

Джерело: 
Мій Кіровоград