В Олександрії з’явився ще один тренажерний майданчик

29 жовтня в ЗНЗ І-ІІІ ст. №2 відбулося урочисте відкриття нового тренажерного майданчика, який школа отримала у подарунок від міської влади. Цей спортивний комплекс аналогічний до інших, вже встановлених в нашому місті. Тренажери розраховані на різні вікові категорії і здатні тренувати всі групи м’язів. 


В урочистостях з нагоди відкриття майданчика взяли участь міський голова С.Цапюк, його заступник Л.Сосна, секретар міської ради Г.Лоцман та начальник управління освіти, молоді і спорту Л.Димкова. Вітаючи присутніх, Степан Кирилович зазначив, що, незважаючи на складну соціально-економічну ситуацію в країні, дії міської влади спрямовані на комплексну реалізацію соціальних програм, направлених на фізичний розвиток та здоров’я підростаючого покоління. 
Міський голова разом із школярами перерізав символічну стрічку, після чого учні навчального закладу першими випробували нові тренажери, отримуючи задоволення від подарунку. Директор школи Л.Вотінцева від імені вихованців закладу, їх батьків та педколективу подякувала міській владі за підтримку та покращення матеріально-технічної бази школи.
Нагадаємо, що це вже п’ятий тренажерний майданчик, встановлений на території навчальних закладів міста. Відповідні подарунки від влади вже отримали НВО«Олександрійська гімназія імені Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв», НВК«ЗНЗ І-ІІІ ст. №9 – спеціалізована школа», ОНВК«ЗНЗ І-ІІ ст. №17 – ліцей» та ЗНЗ І-ІІІ ст. №15.

Джерело: 
Мій Кіровоград