Кіровоградці показали, як вміють мандрувати

У Кіровограді завдяки клубу КДПУ «Мандри» відбувся туристичний вечір «Із далеких мандрів повернувшись…» Про що лишень на цьому заході не йшлося: походи в Карпатські гори, чемпіонати із велоспорту та альпінізму, сплави по річкам Черемош та Південний Буг, а також веломандрівки Кіровоградщиною та Черкаською областю. Всі ці розповіді доповнювалися фото- та відеопрезентаціями. А пісні під гітару передавали атмосферу походів.

Керівник клубу «Мандри» Олександр Колотуха  розповів, що вони існують менше року. «До нашого клубу входять як студенти природничо-географічного  факультету КДПУ, так і із інших спеціальностей, а також випускники нашого вузу та всі, кому не байдужий туризм. До речі, минулого року ми виграли Чемпіонат України із спортивного туризму. Не зважаючи на це, наші учасники займаються  туризмом  на власному ентузіазмі», – сказав керівник.

Аби в усіх присутніх було більше бажання займатися туризмом, студент Київського національного університет імені Тараса Шевченка Іван Колотуха розповів про походи, які проводять у цьому виші.  

Тетяна Пташник, Акула

Джерело: 
Мій Кіровоград