ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ “МЕЙТУСЯН”

У школярів міста розпочалися осінні канікули, але для вихованців Кіровоградської музичної школи №2 ім.Ю.С.Мейтуса вони стали не тільки розвагою, а і своєрідним звітом про свої здобутки.

Юні бандуристи, хористи та вокалісти взяли участь у відзначенні 70-ої річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників. Їх виступи були щирими у своєму патріотизмі, емоційними та яскравими. Вже наступного дня - 29 жовтня на юних музикантів чекало творче відрядження у місто Олександрію, де вони демонстрували свою майстерність перед учасниками обласного семінару підвищення кваліфікації викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. 
Зразковий хор молодших класів «Веселка» відомий далеко за межами Кіровограда не тільки своїми перемогами на багатьох міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсах, але і завдячуючи своїй активній пропаганді хорового мистецтва. Обдарована малеча виступає в концертних залах, в храмах, даруючи прекрасний спів людям. 
В Олександрії юні хористи вживу презентували нову збірку керівника хору Вікторії Шелабокової «Співають діти», видану нещодавно у кіровоградському видавництві «Імідж». Ця знакова подія зворушила учасників семінару, адже вони мали змогу, слідкуючи за партитурами, стати учасниками народження хорового твору, насолодитися співом дітей, побачити відеозапис виступів «Веселки» на міжнародному конкурсі . 
Така методична робота, на думку присутніх, найдієвіше допомагає у становленні нових хорових колективів області, демонструє не тільки методологічні засади успіху, а і шляхи його здобуття. А це молодому керівнику Вікторії Шелабоковій та концертмейстеру Ганні Полтавчук вдалося сповна.
За тим дітей чекала приємна несподіванка. Викладачі та студенти Олександрійського вищого училища культури підготували для юних хористів театралізовану ігрову програму. Вражені були всі: діти - майстерністю спілкування майбутніх культпрацівників, а студенти - активністю та життєдайною енергією учнів, їх чудовим співом. 
Крім того, діти мали можливість ознайомитися з експонатами олександрійського краєзнавчого музею та музею Миру, гуляли вулицями осіннього міста. Насамкінець подорожі діти стали учасниками концерту камерного оркестру Кіровоградського музичного училища під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Наталією Хилобоковою. Попереду на “мейтусян” чекають нові дороги та події, які знаменують ювілейний рік школи.

Джерело: 
Мій Кіровоград