7 продуктів, які в жодному разі не можна їсти натщесерце

Чи замислювалися ви коли-небудь про продукти, які з’їдаєте першими з ранку? Вважаєте це справою смаку? Проте вчені дійшли висновку, що якщо знати які продукти не варто вживати натщесерце, можна уникнути безлічі хвороб! Про які продукти йдеться? - інформує Фока.

1. Цитрусові

Ці, безумовно, корисні фрукти, при вживанні їх натщесерце, можуть стати причиною появи алергії і навіть гастриту. Тому рекомендують все ж таки спочатку з’їсти за сніданком, наприклад, вівсянку, а вже потім пити цитрусові соки.

2. Банани
Банани містять велику кількість магнію, який так необхідний для роботи серцево-судинної системи. Вживши банан на голодний шлунок, ви можете спровокувати порушення кальцієво-магнієвого балансу.

3. Сирі овочі
Всі сирі овочі містять кислоти, а вони, в свою чергу, надавати дратівливий ефект на слизову оболонку порожнього шлунку. Тому, щоб уникнути виникнення гастриту або виразки шлунку, краще не їсти натщесерце овочі в сирому вигляді.

4. Солодке
Наша підшлункова залоза вранці прокидається поступово, разом з нами. І ще не в змозі відразу виробити велику кількість інсуліну. Тому, щоб не спровокувати, з ранку високий рівень цукру в крові, варто відмовитися від солодощів на голодний шлунок.

5. Йогурт
Так, йогурт теж потрапив до цього переліку! Але, на відміну від інших продуктів зі списку, від вживання йогурту натщесерце немає особливої ​​шкоди, але й користі теж. Вранці наш організм здатний самостійно справлятися, без йогуртових бактерій. Максимальну користь нашому організму принесе йогурт, якщо ми вживемо його через пару годин після пробудження.

6. Кава
Підбадьорливий і ароматний напій вранці воліють багато. Однак, кава робить подразнюючий ефект на слизову шлунка, провокуючи його до вироблення шлункового соку, що може призвести до виразки і гастриту.

7. Холодні напої
Щоб вранці поступово запустити наш травний тракт в роботу, необхідно випити щось тепле, найкраще склянку води. А холодними напоями ми можемо тільки зіпсувати роботу шлунка на весь день.

Джерело: 
Мій Кіровоград