У Кіровограді відкрили виставку картин-витинанок та розписаного посуду

У кіровоградському Центрі народної творчості сьогодні відкрили виставку витинанок та декоративного розпису. Презентовані твори - результат творчості майстринь Кіровоградщини Ольги Коломієць та Наталії Попової, пише Гречка.

Ольга Коломієць відома в області як автор творів живопису, вишивки бісером та перлами ікон, композицій на тему усної народної творчості, сюжетних книжкових ілюстрацій. Цьогоріч виставка особлива тим, що майстриня вперше презентує колекцію робіт, виконаних нею в техніці витинанки. Серед представлених робіт символіка Кіровоградщини, квіткові композиції та навіть портрет молодого Тараса Шевченка, виконаних у техніці витинанки.

Наталія Попова - майстриня з Голованівського району. Авторка презентує колекцію художніх виробів, створених у техніці декоративного підлакового розпису, переважно чорному тлі. Наталія Попова займається розписом вже 15 років: малює в основному на дерев'яних дощечках, тарілках та керамічних виробах, використовуючи орнаменти петриківського розпису. Майстриня є авторкою найбільшої в Україні декоративної тарілки діаметром 2,42 м. Однак на презентацію виставки авторка приїхати не змогла.

У виставковій залі представлено 60 робіт. Використані майстринями техніки зацікавлять будь-якого поціновувача хенд-мейду.

Фото Світлани Дубини

Джерело: 
Мій Кіровоград