Костянтин Яриніч вважає призначення екс-регіонала «позитивним»

Нещодавно "Гречка" писала про тих політиків, які протестували проти призначення головою Кіровоградської ОДА екс-регіонала Сергія Кузьменка. Але були і такі представники демократичного табору, які вітали призначення цього чиновника, пише Гречка.

Так керівник Блоку Петра Порошенка в області, кандидат у народні депутати Костянтин Яриніч, прокоментував виданню "Кіровоградська правда"(близьке до О. Шаталова) повернення регіонала в область так:

«До призначення Сергія Кузьменка я ставлюся абсолютно позитивно. Якщо Президент призначив, то його рішення є абсолютно правильним, зваженим і логічним. Дуже важливою для аграрної області є людина, яка знає і розбирається в аграрній політиці.
Важливо для нашої області і те, щоб людина була не просто юристом, медиком або політиком, а знала зсередини, чим живе область. До того ж, великий досвід Сергія Анатолійовича, пов'язаний із роботою в районі, позитивно відобразиться на подальшому житті області».

Нагадаємо, Костянтин Яриніч, керував передвиборчим штабом Петра Порошенка на президентських виборах. Тоді ж, за нашими даними, родина Кузьменків вже фінансувала цю партію та передвиборчу компанію майбутнього президента. Ймовірно, Кузьменки ж фінансують передвиборчу компанію партії Порошенка та її кандидата по 99 – му виборчому округу Костянтина Яриніча. Очевидно завдяки цьому, під батька Сергія Кузьменка, Анатолія Кузьменка «злили» 103 виборчий округ (балотується тут від Блоку Порошенка). 

Нагадаємо, Кузьменки, як і інші регіонали, перед тим як переключити фінансові потоки на нову владу, фінансували злочинний режим Януковича.

 

Джерело: 
Мій Кіровоград