В одній із поліклінік Кіровограда з’явився надсучасний УЗД-апарат

У КЗ «Поліклінічне відділення № 5», що на вул. Попова у Кіровограді, днями з’явився новенький апарат ультразвукового дослідження.

Прилад купили за кошти міського бюджету – його вартість 600 тисяч гривень. Новий апарат корейського виробництва і є єдиним у такому роді не тільки в нашому місті, а й в Україні, запевняє лікар УЗД.

«Придбали новий апарат корейської фірми, 2014 року випуску з усіма можливими функціями, які тільки існують. З повним набором датчиків, а такого набору більше ніде в Україні немає. Дозволяє обстежувати усі органи і системи, включаючи доплер і серцево-судинну систему. Можна працювати з ним у будь-якій галузі, навіть у кардіологічній. Якщо його порівнювати з попереднім, то цей апарат як велика підзорна труба або телескоп, а той апарат можна порівняти лише зі звичайними окулярами» - розповідає лікар УЗД Сергій Василенко.

Якою буде вартість обстеження на такому апараті, керівництво поліклініки поки що не зазначає. Говорять, для пільгових категорій ультразвукове дослідження завжди було і є безкоштовним, однак з решти пацієнтів братимуть символічну суму коштів, які використовуватимуть для утримання та техобслуговування апарату.

Сергій Василенко говорить, що попередньої реєстрації для проходження обстеження немає. Апарат УЗД працюватиме у будні дні з 8 до 16 години.

 

Світлана Дубина, Гречка.
Фото автора

 

Джерело: 
Мій Кіровоград