Молодь Кіровоградщини взяла участь у Міжнародному семінарі «Пошук нових механізмів працевлаштування молоді»

Сьогодні одними з найбільш гострих проблем для молоді Кіровоградщини є працевлаштування та пошук першого робочого місця. Для ефективної реалізації державної молодіжної політики в цьому напрямку спеціалісти управління молоді та спорту Кіровоградської ОДА взяли участь у Міжнародному семінарі, що проходив із 25 по 28 вересня 2014 року в Тернополі.

Організаторами заходу виступили Міністерство молоді та спорту України, управління сім’ї та молоді Тернопільської ОДА та Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Молодіжний центр працевлаштування». У рамках семінару вивчали кращі практики організації працевлаштування молоді в Польщі. Працювали три секції: нові механізми зайнятості молоді, соціальна реклама та мотивація до праці, сприяння молодіжному підприємництву.

Начальник відділу управління молоді та спорту ОДА Ірина Глобенко зазначила, що участь у подібних семінарах допомагає налагоджувати нові робочі контакти, запозичити передовий міжнародний досвід у галузі працевлаштування молоді для впровадження на Кіровоградщині.

Джерело: 
Мій Кіровоград