Черкащани просять кіровоградців не продаватися Поплавському

Сьогодні громадські організації Черкас та кандидати в депутати від Черкащини підписали звернення до кіровоградців із проханням не продавати свої голоси за кандидата Михайла Поплавського, що балотується по 101 округу та пройшов до парламенту, застосувавши шалений підкуп на перевиборах 2013 року у Черкасах.

“Ми з вами пліч-о-пліч виборювали Майдан. Ми разом прощалися з героями Небесної Сотні. Тепер нас поєдує біль утрати наших вояків за Волю України на Сході.

А тим часом ставленики режиму Януковича ніде не поділися, вони прагнуть реваншу та використовують для цього звичні брудні методи. Знаємо, що по вашому округу №101 балотується Михайло Поплавський та вже розгорнув схеми підкупу виборців”, — йдеться у зверненні.

“Торік Поплавський балотувався по черкаському округу, застосовуючи шалений підкуп, адмінресурс та незаконну агатацію студентів.

Ми просимо вас, як добрих сусідів, як своїх побратимів:

Не продайте свою честь і свій голос, майбутнє своїх дітей і онуків! Не вірте солодким словам «співочого ректора», адже людина, що потрапляє у владу через вчинення злочину – не має права називатися народним обранцем. Сьогодні люди Поплавського пропонують вам 600 гривень. Та згадайте, скільки коштує життя воїна, який зараз проливає кров за Україну? Чи варті ті кошти повернення України до злочинного режиму януковичів, азарових?”, — йдеться у зверненні черкащан до кіровоградців.

Від Сил Майдану Черкащини звернення підписали  Кієнко Іван— ГО “Самооборона Майдану”, Даниїл Майоров — ГО “Ультрас Черкаси”, Сергій Яковенко — ГО “Автомайдан Черкаси” таВікторія Феофілова — координатор руху “Чесно”.  Закликає кіровоградців не продаватися і очільник  “Батьківщини” на Черкащині   Анатолій Бондаренко.

 

Стрельчук Олександр, "Про головне"

Джерело: 
Мій Кіровоград