Слово дав, слово взяв: Михальйонок, що склав депутатські повноваження, знову депутат

Сьогодні на сесії міської ради неочікувано для всіх із запитом виступив Сергій Михальйонок, чим викликав справедливе здивування більшості присутніх, адже всі добре пам'ятають його щиросердечний порив, коли він заявив про складання своїх депутатських повноважень через те, що не хоче працювати із цією радою, яка зрадила ідеям Майдану і просуває на посади старі кандидатури, а не активістів Євромайдану. Тоді він навіть запевнив, що подав відповідну заяву. 

Тому не дивно, що виникло питання: "Як хто він подає сьогодні запит?", на що Михальонок заявив: "Як депутат". Тоді йому нагадали історію зі складанням повноважень, але і тут він знайшов що відповісти і запевнив присутніх, що змінив своє рішення нібито через те, що його "попросили залишитись люди". 

В свою чергу заступник міського голови Генадій Осєтров заявив, що ніякої письмової заяви від Михальонка не було - лише усна але її не задовольнили тому, що проголосувало лише 32 депутати.

І тут виникає ще одне логічне питання: "Кого Михальонок мав на увазі під "людьми, які просили його залишитись"?".

Важко уявити собі розчулених депутатів, які благають його залишитись. Тому, ситуація із небажанням працювати із радою "зрадників" із кожною сесією стає все загадковішою.

Олександр Стрілець, Акула

Джерело: 
Мій Кіровоград