Олександр Петік розповів як отримав офіцерське звання

Заява на звільнення голови Кіровоградської ОДА уже на столі у Президента.

Олександр Петік, який раніше повідомив про бажання, відправитись захищати Батьківщину, каже, що посаду обійматиме доки Петро Порошенко офіційно не підпише його заяву,пише Гречка

Також сьогодні на щотижневому брифінгу Петік розповів як дослужився до звання майора запасу.
- Офіцерське звання я отримав на військовій кафедрі Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Після того проходив службу в запасі лейтенантом, якого отримав після військової кафедри, в Батурині у військовій частині, точну назву якої не називатиму. Були проведені військові збори, це був рівно 1984 рік. За нормативами готували мене тоді на посаду замполіта роти, але він мав бути членом партії.
Проходив навчання зі стрільби з такої зброї як гранатомет, кулемет ручний, кулемет танковий, крупнокаліберний кулемет Владімірова танковий. Стріляв з пістолета ПМ, і виконував тактичні завдання, як риття окопів на час. Усі поставлені нормативи були виконані. У 1987 році, коли я в шахті працював, мене мали були призвати, але те, що я не був членом комсомолу, унеможливило призов. Після того як. працював на різних посадах, у запасі я виріс до майора запасу. – розказав очільник області.

 

Джерело: 
Мій Кіровоград