У Міжвідомчому центрі допомоги громадянам у питаннях звільнення полонених, заручників та віднайдення зниклих безвісти проходить особистий прийом

За дорученням Президента України у Службі безпеки України працює Міжвідомчий центр допомоги громадянам у питаннях звільнення полонених, заручників та віднайдення зниклих безвісти.

Сьогодні голова СБУ В.Наливайченко та координатор Центру В.Яловенко провели особистий прийом людей, які розшукують своїх рідних та близьких.

«Ми з’ясовуємо долю кожної людини. Спілкуємося з родичами, які шукають своїх близьких. Уточнюємо базу даних зниклих, аби не втратити жодного бійця, незалежно від того, у якому відомстві він служить», - наголосив В.Наливайченко.

Він запевнив: «Усе, що може зробити держава, за дорученням Президента буде зроблено. Маємо знати і знайти кожного українця, який захищає незалежність, суверенітет, територіальну цілісність України. Повернути їх в родини, до матерів, дружин і дітей».

Голова СБУ підкреслив, що Міжвідомчий центр працює спільно з волонтерами, громадськими активістами, незалежними журналістами. На його переконання, кожен орган влади має зробити так само – працювати з людьми, приймати заяви, повідомляти родинам долю їхніх синів і чоловіків. Держава повинна надати допомогу кожному – у поверненні, лікуванні та соціальному забезпеченні, у продовженні служби.

Міжвідомчий центр допомоги громадянам у питаннях звільнення полонених, заручників та віднайдення зниклих безвісти працює за адресою м.Київ, вул.Ірининська, 4.

Крім того, для звернень громадян цілодобово працює «гаряча лінія» call-центру 0800-501-482, 044-235-63-67 та електронна скринька polonhelp@ssu.gov.ua

Прес-центр СБ України

Джерело: 
Мій Кіровоград