Андрій Табалов підтримує введення в країні військового стану

Народний депутат Андрій Табалов підтримує введення в країні військового стану так,як надто серйозна ситуація в країні і надто багато людських життів щодня втрачаємо,про це він написав на власній сторінці у Фейсбук :

"У вівторок Верховна Рада може проголосувати за введення в країні військового стану. Я також підтримаю таке рішення. Надто серйозна ситуація в країні і надто багато людських життів ми щодня втрачаємо. 
Схоже, що повторюється ситуація, яка була під час припинення вогню, оголошена Петром Порошенком одразу після президентських виборів. 
Тоді бойовики на Сході недотримувались режиму припинення вогню, анаші військові, виконуючи наказ про перемир’я, зазнали серйозних втрат.
Так само і зараз після оголошення початку переговорного процесу - бої тривають. Під Дебальцевом, в Маріуполі! Такий стан речей тільки демонструє, що довіряти Путіну не можна. Це знову нагадує затягування часу для того, щоб ворог міг посилити свої позиції. "

Також депутат нагадав,що підтримка воєнного стану не є причиною того,що він хоче на довше затриматись в Раді :

"Тому, як кажуть, хочеш миру – готуйся до війни. Ми маємо бути готові до нападу ворога, а вже потім думати про вибори. Попереджаючи закиди у тому, що я начебто хочу на довше затриматись в Раді, знову заявляю: я не боюсь перевиборів, я готовий балотуватися і піду на вибори повторно. Але для мене ні раніше, ні зараз це не було головним питанням - дата виборів. 
Для мене зараз головне - це збереження цілісності країни. Люди хочуть змінити владу, перевиборів до парламенту, але провівши вибори зараз, ми можемо втратити країну. Занадто серйозна ситуація. Інакше ми ризикуємо побачити на Донбасі замість виборів до Верховної Ради України, вибори до держдуми Російської Федерації. 
До речі, вибори до Державної Ради республіки Крим, як тепер іменує себе колишній парламент українського Криму, відбудуться наступної неділі - 14 вересня..."

Джерело: 
Мій Кіровоград