Порошенко створив і очолив Нацраду реформ

23/07/14 01:07 Політика

Заступника глави АП Шимківа призначено директором Виконавчого комітету реформ.

Президент Петро Порошенко створив Національну раду реформ для впровадження єдиної державної політики Україні в цій сфері, пише ТСН.

Текст відповідного указу було опубліковано на офіційному сайті глави держави у середу, 23 липня.

Крім Нацради, також створено Дорадчу раду реформ (внесення пропозицій щодо реформ) та Виконавчий комітет реформ (планування, впровадження та моніторинг реалізації реформ).

Очолить Національну раду президент України. Також до складу новоствореного консультативно-дорадчого органу увійдуть голова Верховної Ради, прем'єр-міністр та інші члени Кабінету міністрів, які очолюють міністерства, а також за згодою: голова Нацбанку, голови комітетів ВР, чотири представники від громадських об'єднань та представник Дорадчої ради реформ.

До складу Виконавчого комітету реформ входять: заступник глави Адміністрації президента, до відання якого віднесені питання здійснення реформ, та представник президента у Кабміні, а також дві особи, кандидатури яких запропоновані прем'єр-міністром, дві особи від голови ВР та одна особа від голови Нацбанку.

Персональний склад Національної ради реформ, Дорадчої ради реформ та Виконавчого комітету реформ затверджує президент України.

Цим же указом президент призначив заступника глави Адміністрації президента Дмитра Шимківа директором Виконавчого комітету реформ.

Як повідомлялося раніше, Порошенко підписав закон про мобілізацію в армію. Часткова мобілізація почнеться протягом 45 днів на території всіх регіонів України

Джерело: 
Мій Кіровоград