Євген Коноплянка 8-й у рейтингу зіркових спортсменів України

03/01/14 01:01 Здоров’я

Євген Коноплянка восьмий у рейтингу зірок України, серед представлених у ньому спортсменів — третій.

Восьмеро спортсменів увійшли до рейтингу вітчизняних зірок шоу-бізнесу і спорту-2013 за версією Forbes Україна.

Зокрема, у першу десятку потрапили боксер Володимир Кличко (3 місце), футболісти Андрій Ярмоленко (7), вихованець кіровоградського футболу Євген Коноплянка (8) і керманич «Динамо» Олег Блохін (9). Також до рейтингу потрапили футболісти Анатолій Тимощук (11), Олег Гусєв (18) і Артем Мілевський (22), а також хокеїст Руслан Федотенко (17).

Рейтинг формувався за наступними критеріями: доходи зірки за рік, увага преси та інтерес до знаменитості в інтернеті.

Враховувався обсяг гонорарів, отриманих знаменитістю з 1 листопада 2012 року по 30 листопада 2013 року. Також до уваги бралися доходи від участі в рекламі.

Компанія NOKs fishes за замовленням журналу Forbes провела дослідження: як часто та чи інша зірка потрапляла на сторінки друкованих видань. У вибірці ЗМІ використані 25 загальнонаціональних журналів і газет, серед яких «Теленеделя», «Комсомольская правда», «Аіф», «Сегодня», «Факти», VIVA!, «Кореспондент», «Фокус», Maxim, Playboy, «ТВ-Парк», » XXL», » чоловіче Здоров’я», «Караван історій».

Враховувалося, скільки разів за рік українські користувачі інтернету запитували інформацію про учасників рейтингу в пошуковому сервісі «Яндекс».

Раніше, як повідомляв "Мій Кіровоград", Євгена Коноплянку було визнано найкращим футболістом 2013 року за версією авторитетного видання "Команда".

Дніпропетровець суттєво випередив в опитуванні, в якому взяли участь футболісти і тренери клубів Прем`єр-ліги, динамівця Андрія Ярмоленка. Третє місце посів Марко Девіч з "Металіста".

Також повідомлялося, що Андрій Ярмоленко та Євген Коноплянка стали найкращими у найстарішому українському опитуванні - видання "Український Футбол", в якому беруть участь журналісти, вболівальники та фахівці. Футболісти набрали однакову кількість очок, однак динамівець випередив дніпрянина за кількістю перших місць у варіантах відповідей.

Джерело: 
Мій Кіровоград