Екіпаж СДК «Кіровоград» відзначив чергову річницю підйому прапору ВМС України та розповів про умови несення служби

Екіпаж середнього десантного корабля «Кіровоград» урочисто відзначив чергову річницю з дня підйому прапору Військово-Морських Сил Збройних Сил України на цій бойовій одиниці. Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони України

На свято до військових моряків завітали представники вищого командування та шефи з Кіровоградської обласної державної адміністрації та міської ради, Ульянівської райдержадміністрації.

Після шикування на шкафуті корабля та підняття Військово-морського прапору, гюйсу, прапорів розцвічування до екіпажу зі словами привітання звернулись заступник командувача ВМС України з бойової підготовки капітан 1 рангу Олексій Неїжпапа, радник голови Кіровоградської облдержадміністрації Микола Синиця та інші гості.

Наказом командира СДК «Кіровоград» капітана 3 рангу Юрія Вицького кращі військовослужбовці екіпажу були заохочені подяками та грамотами. Зі своєї сторони шефи корабля передали команді подарунки від кіровоградської громади — комп’ютерну та оргтехніку, інструменти та матеріали для ремонту та обслуговування, запевнили у своїй підтримці та намірах продовжувати та розвивати співпрацю.

По завершенні урочистостей військові моряки показали своїм гостям з Кіровоградщини умови несення служби та відпочинку екіпажу, провели спільне фотографування, поспілкувались щодо гострих проблем сьогодення.

 

 

 

 

 

 

Джерело: 
Мій Кіровоград