У Кіровограді військовим читали вірші та співали пісні

На вихідних, в одній з військових частин міста Кіровограда відбувся мистецький захід. Учасниками концерту стали місцеві поети, музиканти та самі військовослужбовці. Андрій Гардашніков, автор-виконавець з Кіровограда, був хедлайнером цього вечора.

Окрім Гардашнікова в концерті взяли участь Марія Маренко та інші виконавці, свою поезію читали Поль Іщук та Олена Горобець. Апаратуру надав Кіровоградський Євромайдан. Окрім власної поезії поети читали твори Павла Тичини та Василя Симоненка.

Окрім безпосередніх учасників концерту та глядачів захід відвідали активісти Кіровоградського Євромайдану.

Організатори концерту прийшли до частини не лише з віршами та піснями, а й з подарунками.
«Ми подарували хлопцям добірку поезії «До барикад». У нас їх було всього 50 штук, то збірочки розійшлись мов гарячі пиріжки», - розповідає Олена Горобець.

За словами поетки, хлопці планують взяти ці книжечки з собою.

www.gre4ka.infoКонцерт тривав чотири години, спочатку господарі не відпускали гостей, а потім і самі солдати взяли до рук гітару.

На своїй сторінці у «Фейсбук» Андрій Гардашніков зазначив, що захід в цілому відбувся вдало та наголосив, що краще б подібних нагод для мистецьких акцій більше не траплялося:

«Не скажу, що було легко, але на мій погляд - це не даремно. Дуже дякую всім, хто приєднався до мене», - пише Гардашніков. - «І поскоріше б все скінчилося, Господи, дай миру нашій землі! Нехай приводи для пісень будуть нудними, буденними! Благослови, Господи, нашу стражденну землю! Мир усім!!!»

 

 

Джерело: 
Мій Кіровоград