Саакашвілі про вибух на газопроводі і почерк Путіна

Екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі прокоментував вибух газу на Полтавщині

"Почерк Путіна не змінюється", - написав він у себе на "Фейсбук".

 "У січні 2005 року газопровід, по якому Грузія забезпечувалася російським газом, також як і головна лінія електропередач, були підірвані "невідомими терористами" в декількох місцях. Грузія опинилася без тепла і світла взимку, в рекордно холодну погоду. В результаті цієї диверсії Росія отримала абсолютно протилежний результат, ніж той, на який Путін, напевно, розраховував. Ми перебудували свою енергосистему і дуже швидко практично перестали енергетично залежати від ненадійного сусіда. Цієї незалежності ми досягли завдяки викоріненню корупції, яка роз'їдала енергосектор, збільшенню власних потужностей, а також переходу до більш надійних постачальників", - написав Саакашвілі. 

Нагадаємо, у вівторок у Полтавській області стався вибух на газопроводі, який транспортує газ до Європи.

Надзвичайна ситуація на газопроводі Уренгой-Помари-Ужгород в селі Красне Полтавської област не вплинула на транзит газу до країн Європи - це підтверджує оператор газотранспортної системи (ГТС) Словаччини Eustream a.s.

Транзит природного газу через Україну в країни Європейського Союзу здійснюється в нормальному режимі відповідно до номінацій.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що вибух газогону на Полтавщині стався, за ключовою версією, через теракт.

Джерело: 
Мій Кіровоград