Всеукраїнська акція "Євроавтобус" стартуватиме з Кіровограда

05/06/14 06:06 Афіша

Інформаційно-розважальна ініціатива «Євроавтобус» цього літа буде проходити у чотирьох містах України: Кіровоград-Кривий Ріг (12 та 13 червня), Черкаси та Полтава (17 та 18 червня). І стратуватиме з Кіровограда, пише "Тусовка"

У четвер, 12-го червня вдень (точний час підкажемо додатково!) програма триватиме у дворику Студії по вулиці Дворцовій, 12 і включатиме:
- Відкриття ініціативи «Євроавтобус» (вітальні слова від Представництва ЄС).
“Про Європу за кавою”: дискусійний куточок – усі бажаючі запрошуються на каву та круасани, можуть ознайомитись з пресою та літературою різними мовами, та інформаційними матеріалами Представництва, послухати коротку лекцію експерта про ЄС.
Майстер-клас “Об’єднуємо Україну та ЄС”: усі бажаючі запрошуються створити власний прапор України (з блакитної та жовтої тканини, яку нададуть організатори, також можуть принести свої старі футболки відповідних кольорів) та прикріпити символічні зірки ЄС. Ініціатива буде проводитись під керівництвом професійних майстрів. Готові прапори будуть прив’язуватись до дерев.
Фотовиставка “Євросушка”: фотографії європейських та українських міст, які демонструють їхню спорідненість та самобутність. Унікальна фотовиставка покликана показати тотожність українських та європейських цінностей. В кінці виставки всі охочі зможуть забрати із собою фото, які сподобалися.
Буккросинг: люди можуть принести власні книги різними мовами та забрати з собою будь-яку іншу книгу до душі.
Флешмоб «Євро лавка»: усі зацікавлені мешканці міста разом з митцями запрошуються розмалювати лавку у блакитно-жовтий орнамент з зірочками ЄС.

Джерело: 
Мій Кіровоград