В Кіровоградській міськраді -1 депутат

Рішенням Ленінського районного суду за головуванням судді Бутельської Г.В, депутат Кіровоградської міськради Дмитра Хоха визнано винним у вчиненні адміністративно-корупційного правопорушення. Хоху інкримінується те, що він нібито не подав декларацію про прибутки до Кіровоградської міськради у 2012 році, про це повідомив сам Хох на сьогоднішній прес-конференції політичної партії "УДАР", - пише сайт Гречка.

Хоха заявляє, що декларацію про прибутки він здав як до міськради та податкової, так і до громадської організації, в якій працює вже другий рік. Представник апарату Кіровоградської міської ради повідомила на суді, що особисто вона не отримувала декларацію від Хоха, проте в апараті міськади неіснує чіткої процедури з даного приводу, тому декларація може бути подана будь-якому працівнику апарату. Так само немає чіткого реєстру декларації.

Дмитро Хох має намір оскаржувати дане рішення в апеляційному суді.

Завтра, 27 грудня Ленінського районного суду за головуванням судді Мягкого розгляне аналогічну справу щодо Людмили Залєщик.

Нагадаємо, обидва депутата є членами фракції "УДАР", а подібне правопрушення тягне за собою автоматичне позбавлення депутатства.

 

Джерело: 
Мій Кіровоград