У Кіровограді відбудеться фестиваль соціальної реклами "Твій погляд-2014"

16/05/14 01:05 Відеофайл, Афіша

Мета Фестивалю – сприяти створенню позитивного середовища для комунікації студентів та громадян міста Кіровограда, відкривати можливості для вільного висловлення своєї думки, свого погляду на актуальні проблеми України, сприяти консолідації українців, створення мотиваційного середовища для студентів.

У конкурсній програмі можуть брати участь школярі, студенти вищих навчальних закладів будь-якого рівня акредитації та молодь віком до 30 років. Це можуть бути окремі особи і групи осіб (до трьох), представники молодіжних та дитячих громадських організацій.

Тематичні категорії Фестивалю:
· Кримське питання
· Єдність і суверенність України
· Підтримка української армії
· Мотивація та особистісний розвиток молоді
· Соціальна проблематика
Для участі у Фестивалі необхідно надіслати заявку та конкурсну роботу на soc.ini.fest@gmail.com. Участь у Фестивалі безкоштовна.
Термін подачі матеріалів: до 20 травня включно.
Вимоги до конкурсної роботи
Жанр: соціальний плакат (серія із 3 плакатів).
Комплектність проекту: концепція видання, мультимедійна презентація, видавничий продукт (серія соціальних плакатів – від 3 плакатів).

Вимоги до презентації проекту (максимум 5 хв): обґрунтована концепція соціального проекту (назва, мета, завдання, зміст, обґрунтування з висвяченням альтернативних шляхів фінансування та розповсюдження, макет продукту, продукт — роздруковані оригінали плакатів).

Роботи оцінюватиме фахове журі, яке визначить переможців у двох вікових групах (школярі; студенти та молодь до 30 років), а також володаря Гран-прі фестивалю.

Переможці отримають грошові винагороди. Всі учасники будуть відзначені цінними подарунками.
Критерії оцінювання: актуальність проблеми; оригінальність та креативність ідеї; якісне втілення задуму; автентичність та самостійність виконання; ефективність впливу; артистизм під час презентації; суспільна резонансність.

Урочисте оголошення результатів відбудеться 22 травня 2014 року у Науковій бібліотеці КДПУ ім. В. Винниченка (вул. Шевченка, 1)

Організатор: кафедра видавничої справи та редагування КДПУ ім. В. Винниченка
Координатори: Ірина Ткаченко та Сергій Ткаченко

Джерело: 
Мій Кіровоград