Дзюдоїсти 9 областей змагалися в Кіровограді

15/04/14 10:04 СПОРТ

Перші змагання всеукраїнського рівня відбулися у Кіровограді. Відкрита першість обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» з дзюдо серед юнаків 2003-2006 років народження, 12 квітня зібрали у спортивному залі кіровоградської СДЮШОР №2 рекордну кількість учасників – 360 спортсменів із 9 областей (19 команд).

На турнірі окрім борців Кіровоградщини виступали спортсмени Вінницької, Одеської, Донецької, Полтавської, Черкаської, Дніпропетровської, Миколаївської областей і міста Києва.
Така велика кількість охочих позмагатися в Кіровограді пояснюється відсутністю турнірів в інших регіонах, що пов’язано з ситуацією в Україні. Тому  організаторам, щоб встигнути провести турнір у визначених часових рамках, довелося до двох наявних татамі в спішному порядку доставити та постелити третє.
В урочистій частині відкриття змагань взяв участь голова Федерації боротьби дзюдо та самбо Кіровоградської області, Народний депутат України Андрій Олександрович Табалов. У своїй промові він привітав присутніх гостей, спортсменів, їхніх батьків, тренерів, особливо звернувши увагу на солідну кількість учасників, яка приїхала до нашого обласного центру: «Мені дуже приємно привітати Вас тут, у Кіровограді. Обласна федерація дзюдо доклала всіх зусиль для того, щоб не зривалися змагальні графіки. Ви знаєте, що в державі зараз складна ситуація, є різні події, що ускладнюють проведення змагань, впливають на спортивний режим. Ми зробили все для того, щоб організувати у нашому обласному центрі дані змагання на високому рівні. Приємно, що учасників зібралося навіть більше, ніж на Всеукраїнський турнір на призи Олімпійського чемпіона Сергія Новікова, який традиційно проводиться у Кіровограді вже сім років поспіль. Федерація виконує свою задачу з популяризації дзюдо як в нашій області, так і загалом в Україні.  Хочу привітати вас у нашому місті, спортсменам – перемог, батькам – робити все для своїх дітей, щоб вони займалися спортом, а не бігали вулицями та робили різні неправильні речі».

Докладніше в розділі Дзюдоїсти 9 областей змагалися в Кіровограді (ФОТО) — Інформаційний портал Кіровоградщини - Гречка - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info

Джерело: 
Мій Кіровоград