У Кіровограді може подорожчати проїзд у громадському транспорті

01/04/14 10:04 Економіка, Події

Розмови про підвищення цін на проїзд точаться серед водіїв та пасажирів кіровоградських маршруток не перший день. Запевняють, що незабаром у зв'язку  з підвищенням ціни на газ поїздка в громадському транспорті може обійтися від 2.50 до  3 гривень. Проте жодної офіційної заяви з цього приводу ще немає,повідомляє сайт Гречка

Тим часом Управління розвитку транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради, реагуючи на звернення від ТОВ «Єлисавеградська транспортна кампанія», оголосило про громадське обговорення питання щодо зміни вартості разового проїзду у тролейбусах. Кіровоградцям запропонують платити замість звичної  1,25 грн. -  1,50 грн.

    Організатори громадських слухань радять кіровоградцям  з пропозиціями для обговорення звертатися за адресою: вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 303. або за телефоном: 24 58 98.

    А вже 18 квітня  о 15.00 у приміщенні Кіровоградської міської ради (кімн. 426) відбудуться слухання з цього питання. Участь у нараді можуть взяти жителі міста, які матимуть відповідні пропозиції.

    Сьогодні ж, 31 березня, заступник Кіровоградського міського голови  Ігор Василенко повідомив, що частина перевізників, що здійснює пільгове перевезення громадян, отримали відшкодування. Так, ТОВ “Єлисаветградська траснпортна компанія” та АТП – 13527 отримали частину державної субвенції за перевезення пільгових категорій громадян у сумі понад 400 тисяч гривень.

    Часткове погашення заборгованості міста перед перевізниками дозволило залишити електротранспорт на кіровоградських вулицях, адже відсьогодні тролейбусники мали намір оголосити страйк.

    Василенко нагадав, що у першому  кварталі 2014 року Кіровоград може отримати  у квітні ще понад 800 тисяч гривень субвенції на перевезення пільгових категорій громадян.

 

Джерело: 
Мій Кіровоград