Вибори президента можуть стати чесними та найзапеклішими

28/03/14 11:03 Політика

В України є шанс вперше за довгий час провести справді "чисті" вибори президента. Крім того, деякі опитування показують, що ці вибори можуть стати ще й найбільш запеклими, бо рейтинги Юлії Тимошенко, Віталія Кличка та Петра Порошенка майже однакові. Хоча, інші опитування показують тотальну перевагу Порошенка на виборах 25 травня.

Такі висновки робить видання Корреспондент.

На цих виборах може відпасти тотальне використання адмінресурсу. Губернатори не встигнуть підготувати всі інструменти для використання своїх повноважень. Теоретично може відбутися використання ресурсу на рівні місцевих рад та мерів, але це майже нереально.

"Хтось працюватиме на Тимошенко, хтось на Порошенка, хтось на Кличка", - вважає глава Комітету виборців України Олександр Черненко.

Більше того, після виходу Тимошенко з тюрми, вона не отримала тієї підтримки, на яку розраховувала.

"Проблема в тому, що Тимошенко два роки була не у владі, але до цього представляла її", - вважає політолог Володимир Фесенко.

Тому зараз закрите соціальне опитування, проведене американськими дипломатами, показало приблизно рівні шанси всіх ключових кандидатів: Тимошенко – 10%, Кличко – 13%, а Порошенко – 13,6%. Що ж до українських соціальних опитувань, вони показують абсолютне лідерство Петра Порошенка.

Джерело: 
Мій Кіровоград