«Фінбанк» та «Платинум банк» і далі «годують» Януковича

26/03/14 10:03 Економіка, Події

З вимогою перевірити можливу причетність банків «Фінбанк» та «Платинум банк» до фінансування сепаратистських рухів в Україні звернувся до Служби Безпеки України та Міністерства доходів і зборів народний депутат Сергій Міщенко. Про це депутат написав у своєму блозі.

Вище згадані банки належать бізнес групі Кауфмана-Грановського. Також ця група контролює аеропорт «Сімферополь», Міжнародний аеропорт «Бориспіль» та міжнародний аеропорт «Одеса». І, як вважає депутат, є всі підстави підозрювати, що прибутки від їх діяльності спрямовуються на рахунки сім’ї Віктора Януковича.

За останній період в пресі з’являлося багато повідомлень про зв’язок бізнесменів Бориса Кауфмана та Олександра Грановського і структур, якими вони управляють, зі старшим сином Януковича Олександром.

Є підозра, що згадані бізнесмени причетні до фінансування сепаратистських рухів і воєнізованих угрупувань на сході та півдні країни. 

«Російські ЗМІ повідомляли, про заяву Януковича, що бізнесмени зі сходу і півдня України озброюють бойовиків за останнім словом техніки і роблять все, щоб відірвати від України південні і східні області.Дивно, що відповідні компетентні органи жодним чином досі не реагують і не виявляють бізнес-угрупування, діяльність яких підриває цілісність України і наносить непоправної шкоди національним інтересам» – вважає Сергій Міщенко.

 

Джерело: 
Мій Кіровоград