У Кіровограді запроваджують заходи економії

25/03/14 05:03 Економіка

Міський голова Олександр Саінсус своїм розпорядженням затвердив заходи щодо економного та раціонального використання коштів міського бюджету, передбачених для утримання виконавчих органів Кіровоградської міської ради, утворених радою підприємств, установ та організацій, які фінансуються з міського бюджету,повідомляє Перша електронна

 

Відповідно до виданого розпорядження у Кіровограді вводяться в дію наступні заходи з економного та раціонального використання коштів міського бюджету:
1. Припиняється придбання автотранспортних засобів (крім спеціалізованих санітарних автомобілів екстреної медичної допомоги, пожежних та спеціальних аварійно-рятувальних машин), мобільних телефонів, ноутбуків за рахунок загального фонду міського бюджету.
2. Припиняється придбання меблів, побутової техніки та проведення поточних ремонтів за рахунок загального фонду міського бюджету (крім ремонту і оснащення Центру надання адміністративних послуг та ліквідації аварійних ситуацій).
3. Здійснюватиметься нарахування та встановлення підвищень до посадових окладів (ставок), надбавок, доплат, допомог, винагород, премій, інших заохочувальних виплат працівникам виконавчих органів міської ради виключно в межах фонду оплати праці, затвердженого в загальному та спеціальному фондах бюджету.
4. Припиняється виплата грошової винагороди за сумлінну безперервну працю в органах виконавчої влади, зразкове виконання трудових обов’язків.
5. Тимчасово припиняється встановлення доплат за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників.
6. Запроваджується мораторій на збільшення чисельності підпорядкованих виконавчих органів міської ради та утворених нею установ, підприємств, організацій.
7. Припиняється використання бюджетних коштів для проведення заходів з відзначення пам’ятних та історичних дат, ювілеїв підприємств, установ та організацій, а також ювілеїв і вшанування пам’яті видатних осіб та інших подій (крім централізованих заходів, пов’язаних з відзначенням 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, Дня Конституції України, Дня незалежності України, Дня Перемоги, Дня пам’яті жертв голодоморів), друкування продукції, не пов’язаної з виконанням завдань і функцій органів виконавчої влади.
8. Припиняється здійснення витрат на проведення виставок, ярмарків, конференцій, семінарів за рахунок коштів загального фонду міського бюджету.
Проведення зазначених заходів може бути забезпеченим за рахунок коштів спеціального фонду кошторису бюджетних установ, які беруть у них участь, та інших джерел, не заборонених законодавством.
9. Припиняється здійснення посадовими особами службових відряджень за кордон, крім випадків, коли відшкодування витрат здійснюється в повному обсязі за рахунок сторони, що приймає.
10. Видатки, пов’язані із стимулюванням працівників кожної бюджетної установи мають плануватися за умови забезпечення у повному обсязі за рахунок бюджетних коштів обов’язкових виплат із заробітної плати працівникам, інших соціальних виплат та видатків на проведення розрахунків за енергоносії всіх бюджетних установ, що належать до сфери управління відповідного розпорядника бюджетних коштів.

Розпорядженням міського голови також передбачається зменшення обсягів виділення бюджетних коштів на фінансову підтримку небюджетних організацій.

 

 

Джерело: 
Мій Кіровоград