Блатна фірма виявилась прокладкою і втратила підряди на 26 мільйонів

Управління капітального будівництва Кіровоградської ОДА уклало угоди на 26,10 млн грн. з підприємством, яке не мало технічних можливостей виконати такий обсяг робіт. На вимогу прокуратури договори розірвано. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Йдеться про підряди на реконструкцію Обласного центру дитячої та юнацької творчості і Станції переливання крові. Загальна вартість договорів склала 26,10 млн грн.

Також пропозиція «Єлисаветградавтодор» не відповідала умовам документації конкурсних торгів. Попри це управління капітального будівництва облдержадміністрації допустило фірму до участі в торгах.

«За прокурорського втручання розтрату бюджетних коштів вдалося попередити. На виконання вимог прокурора договори підряду з підприємством розірвані. За допущенні порушення законодавства до відповідальності притягнуто троє посадовців», – йдеться у повідомленні прокуратури.

Нагадаємо, що договори з ТОВ «Єлисаветградавтодор» було укладено 16 і 28 травня 2013 року.

Згідно з даними «ВДЗ», тоді це були перші тендери виграні «Єлисаветградавтодор». Після того підприємство отримувало також замовлення на капітальний ремонт госпіталю для інвалідів Великої Вітчизняної війни за 3,75 млн грн. і на ремонт дороги за 0,15 млн грн.

Засновником фірми «Єлисаветградавтодор» є Інна Гончаренко. Фірму створено у 2012 р., статутний фонд складає 1,1 тис грн. Інна Гончаренко була бізнес-партнером Едуарда Іванова, депутата Кіровоградської міськради від Партії регіонів. Разом вони заснували ПП «Нікутам» і ПП «Промбезпека-1», наразі обидві фірми ліквідовані.

Директором фірми «Єлисаветградавтодор» є Олег Ілясов, котрий займає аналогічну посаду у ТОВ «Промбезпека», співвласниками якого є Тетяна Іванова, Оксана Гринь, Ігор Колосовський, Тімур Лаврінов і Лариса Лаврінова.

Тімур Лаврінов є сином Валерія Лаврінова, начальника Територіальне управління державної інспекції з енергозбереження по Кіровоградській області.

Також «Промбезпека» і «Єлисаветградавтодор» під час участі у торгах вказували однаковий номер телефону – (0522) 33-80-90.

За даними «ВДЗ», фірма «Промбезпека» виграла тендерів на суму 21,73 млн грн. – більшість від Управління капітального будівництва Кіровоградської ОДА.

Джерело: 
Мій Кіровоград