Депутат міської ради виявився звичайним хуліганом

21/03/14 03:03 Політика

Подія сталась на одному з кіровоградських ринків. До його адміністрації в буквальному смислі ввірвався депутат-регіонал міської ради Артем Стрижаков. Він вимагав негайної зустрічі з директором підприємства. От тільки того не виявилося на місці, про що обранцю у ввічливій формі й було повідомлено. Натомість пану Стрижакову дали номер мобільного телефону директора та попросили особисто домовитись про зустріч.

Незрозуміло з якої причини цю пропозицію депутат-регіонал сприйняв як власну образу. Телефонувати до директора він відмовився, натомість почав хуліганити, скидаючи речі зі столів. Не бажаючи терпіти такої поведінки, співробітники адміністрації ринку викликали міліцію. Прибулий наряд задокументував факт хуліганства зі сторони депутата Стрижакова.

На думку співробітників адміністрації ринку, які постраждали від хуліганських дій, така поведінка зі сторони депутата міської ради свідчить про зарозумілість та почуття безкарності. Хоча зі статусом народного обранця, хай навіть регіонала,  хуліганство аж ніяк не повинно асоціюватися.

Джерело: 
Мій Кіровоград