Смаколики та нацiональні дiаспори: у Кропивницькому стартував мiжнацiональний фестиваль

Сьогодні, 21 листопада, в обласному центрі, у театрі імені Марка Кропивницького, стартував мiжнацiональний фестиваль "Єдина родина", пише "Рідний край", інформує «МК».

"Ми представляємо Францію. Наш Олександрійський професійний ліцей кілька років приймає у часть у подібних заходах. У нас у програмі – конкурси про відомих співаків, цікаві факти про країну, художників та архітектурні пам'ятники", –  розповіла учениця ліцею Валерія Орлова.

У заході узяли участь представники польської, нiмецької, росiйської, ромської, вiрменської, болгарської нацiональних дiаспор, учнi професiйної (професiйно-технiчної) освiти I-II рiвнiв акредитацiї та позашкiльної освiти, студенти Центральноукраїнського державного педагогiчного унiверситету, Льотної академiї НАУ та Донецького нацiонального медичного унiверситету.

"Презентуємо яскраву країну Болгарію. У нас є державна символіка та прапор. На гербі зображений темночервоний щит, увінчаний історичною короною Болгарії, де намалювали золотого льва, який стоїть на задніх лапах. Прапор країни являє собою три стрічки: перша біла уособлює свободу та мир, друга зелена – ліси та сільське господарство і третя, червона – пролиту за незалежність кров. Гостей свята пригощатимемо пирогом "Баніза" з тонкого тіста із різними начинками та святковими побажаннями на майбутнє ", – зауважила учениця професійно-технічного училища № 38 з Голованівська Анна Зінченко.

На мiжкультурному iвентi представили майстер-класи, краєзнавчi маршрути, книжковi виставки, тантамарески та iншi креативнi презентацiї, якi виражають толерантнiсть, рiвнiсть, гiднiсть та свободу європейських демократичних держав пiд музичний супровiд духового оркестру ЦД БХТТ та камерного оркестру «Гармонiя» польської дiаспори.

 

 

Джерело: 
Мій Кіровоград