У Кропивницькому Павло Чорний презентує казку про АТО

21 листопада о 14.00 відбудеться презентація віршованої п’єси-казки про АТО «Як лелечий рід Калину рятував у злу годину» та спілкування з автором книги Павлом Чорним.

Казка Миру 1

Як повідомили в обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка, «Як лелечий рід Калину рятував у злу годину» вже третя дитяча книжка, яку видав Павло Чорний. Ілюструвала її художниця Ольга Коломієць, яка вміло передала настрій і образи героїв твору. Хоча казка написана ще 2016 року, окреме ілюстроване видання світ побачив тільки в 2018 року.

Казка вийшла друком на шпальтах газети «Народне слово», актори драмтеатру зробили її аудіоверсію. Третім кроком став друк твору за сприяння Кіровоградської міської організації вільної профспілки освіти і науки України.

Павло Чорний- поет, прозаїк, письменник, автор пісень, громадський діяч. Написав близько 60 казок для дітей. У своїх дитячих творах Павло Чорний прагне виховати патріотичні почуття не тільки до України, а й до власного дому, до місця, де народився і живеш. Він написав кілька казок про Кропивницький. 

Захід відбудеться за адресою вул. Декабристів 6/15 (відділ популяризації книги).

Джерело: 
Мій Кіровоград