Голова Кіровоградської ОДА вийшов до журналістів і прокоментував дії однопартійців

20/03/14 05:03 Політика

Журналісти кіровоградських ЗМІ та представники громадських організацій прийшли сьогодні до голови облдержадміністрації, який є членом партії "Свобода", з вимогою прокоментувати як людина, і як однопартієць дії свободівців стосовно керівника Національної телерадіокомпанії Олександра Пантелейомнова. Ініціатором такого походу стала Олена Бринза, журналіст телеканалу "Інтер" у Кіровограді. Ініціативу підтримали й інші медійники.

Заступник начальника управління інформаційної діяльності Юрій Солтик одразу ж озвучив журналістам пропозицію провести діалог у приміщенні облдержадміністрації. Пропозицію не підтримали - голова ОДА все ж вийшов до громадськості і висловив свою позицію з приводу події,повідомляє Гречка.

"Якщо вас цікавить моє судження про відео, яке облетіло всю країну, то мені як людині, яка має громадянську позицію і виконує державні обов'язки, прикро і соромно дивитися на те, що я бачив" - -зазначив голова Олександр Петік, запевняючи, що його обов"язком є не допустити, аби подібне повторилося на території Кіровоградщині.

Також голова ОДА запросив журналістів на прес-конференцію у вівторок, 25 березня, у першій половині дня, для більш широкого діалогу.

Нагадаємо, позавчора троє народних депутатів від партії "Свобода" побили керівника Національної телерадіокомпанії Олександра Пантелеймонова за трансляцію виступів Путіна на каналі. Депутати також силою змусили Пантелейомнова написати заяву про звільнення. Усі свої дії вони стрімили в мережу.

 

Джерело: 
Мій Кіровоград