Голова ОДА Олександр Петік відфутболив журналістів

20/03/14 10:03 Політика

Голова ОДА Олександр Петік, який є членом ВО «Свобода», не зміг дати конкретних відповідей на запитання журналістів стосовно його позиції щодо вчинку нардепів-«свободівців», які силою вибили заяву про звільнення з керівника НТКУ.

Єдине, більш-менш зрозуміле зі сказаного ним є те, що «це не відповідає етичним нормам». Все інше, судячи з інформації на сайті ОДА, є фактично порожньою балаканиною.

Для підтвердження процитуємо повідомлення: «коментуючи вчорашню подію, Олександр Петік чітко розмежовує складові конфлікту. – Це не відповідає етичним нормам. Оцінку інцидента мають висловити і громадськість, і журналісти. А компетентні органи – дадуть свою оцінку, – сказав голова облдержадміністрації.

– Ні у кого не повинно виникати сумнівів стосовно того, що в Україні будується правова держава, – наголосив керівник області.

Олександр Петік зазначив, що він особисто як голова облдержадміністрації, як і будь-яка посадова особа, чи громадянин нашої держави повинні керуватися не лише етичними нормами, а й дотримується законності і правопорядку».

Тобто, жодної чіткої відповіді на жодне з поставлених запитань.

Нагадаємо, учора до голови ОДА Олександра Петіка звернулися журналісти місцевих ЗМІ з проханням прокоментувати дії його однопартійців - нардепів від «Свободи», які, застосувавши фізичну силу, змусили написати заяву на звільнення т.в.о. НТКУ Олександра Пантелеймонова.

Зокрема, журналістів цікавило чи готовий Петік вийти зі  «Свободи» через вчинок однопартiйцiв, чи готовий голова ОДА підтримати, щоб винуватців залишили без депутатських мандатів і віддали під суд, чи є те, що сталося саме тими демократичними «цінностями», які відстоювала ВО «Свобода»?

Джерело: 
Мій Кіровоград