В.о. начальника УМВС в Кіровоградській області особисто приймав кожного

18/03/14 02:03 Суспільство

Особистий прийом громадян в УМВС області провів виконуючий обов’язки начальника Управління Віктор Мігалатюк.

Протягом кількох годин Віктор Васильович спілкувався з людьми, які прийшли до нього, щоб обговорити власні проблемі, отримати слушну пораду у складній життєвій ситуації та висловити свою думку з окремих питань.

Деякі з них стосувалися подальшої спільної роботи щодо забезпечення правопорядку на вулицях та громадських місцях працівниками міліції та громадськості.

Поспілкувавшись з кожним заявником окремо, Віктор Мігалатюк взяв під особистий контроль розслідування резонансного кримінального провадження, допоміг місцевій жительці владнати сімейно-побутовий конфлікт та пообіцяв представникам громадськості, за їх проханням, розширити територію патрулювання в одному із мікрорайонів міста.

Отримавши відповіді на запитання, що їх цікавили, громадяни один за одним розходилися по домівках.

– Це дуже важливо, щоб люди, які йдуть за допомогою до міліції, відчували, що про них дійсно піклуються і усе це відбувається насправді, а не формально, – розповідає в.о. начальника УМВС України в Кіровоградській області Віктор Мігалатюк. – Наш обов’язок – розібратися і неодмінно допомогти у вирішенні їх проблем. Якщо ж питання не в компетенції міліції, ми роз’яснюємо громадянам, до кого конкретно слід звертатися.

Така робота постійно проводиться і керівниками міських та районних відділів міліції на місцях.

- Особистий прийом громадян – одна із найважливіших форм співпраці з населенням, що постійно перебуває на контролі керівництва УМВС, – зазначив Віктор Васильович.

СЗГ УМВС України в Кіровоградській області

Джерело: 
Мій Кіровоград