На деяких комунальних підприємствах Кіровограда у цьому році не виплачуватимуть зарплати?

18/03/14 01:03 Економіка

Комунальні господарства у Кіровограді, які отримують заробітну плату за рахунок виконаних робіт, не підпадають під захищену статтю, по якій у першу чергу проходитимуть гроші по казначейським рахункам. Про це сказала на сьогоднішній прес-конференції начальник фінансового управління Кіровоградської міської ради Любов Бочкова, інформуючи про заходи економії у міському бюджеті на цей рік,пише сайт Гречка.


Такими підприємствами у Кіровограді є ТРЕСТ "Зелене господарство" та "Універсал-2005". За словами Любов Бочкової, працівники цих комунальних підприємств виконують роботу, заповнюють форму, по якій органи державного казначейства пропускають кошти. У ці форми закладена і заробітна плата працівників "Уніврсалу" та "Зеленого господарства".

Враховуючи заходи економії, які заплановані на цей рік стосовно міського бюджету, органи Держказначейства в першу чергу пропускатимуть гроші на зарплати бюджетникам та оплату за послуги енергоносіїв, працівники ж цих підприємств отримуватимуть свої зарплати у другу, а то й третю чергу (у разі якщо по першочерговим виплатам не буде боргів!).

Любов Бочкова запевняє, що хоча вже зараз є заборгованість по заробітній платі на вказаних підприємствах, піднімати паніку не варто. Фінансове управління внесло пропозиції до державних органів влади зробити виплати заробітної плати за рахунок виконаних робіт захищенною статею. Пропозиції розглянуть після внесення змін до державного бюджету.

Що робити, якщо пропозиції міської раді у Києві не розглянуть, Любов Бочкова не зазначає. Що конкретно робитимуть, якщо комунальникам не пропускатимуть кошти на заробітну плату, поки теж не говорять, втім запевняють: ситуація на щоденному контролі, а в разі проблеми, обіцяють, якнайшвидше вирішувати.

 

Джерело: 
Мій Кіровоград