На Кіровоградщині з'явились вандали?

Декілька днів тому невідомі особи розтрощили півтора прольоти паркану у ЗНЗ №6.

Як розповідає директор навчального закладу Алла Козуб, це сталося у ніч з 9-го на 10-те березня, вже на ранок для з’ясування обставин злочину охоронник викликав дільничного, а разом з ним і підрозділ міліції. На думку керівника ЗНЗ, ймовірніше, що паркан побили сторонні особи, не вихованці школи. По факту розтрощили не цілі прольоти, а вибірково окремі секції. На перший погляд складається враження, що хтось зумисне вибив дірки в огорожі.

«У цьому році – це не перший такий випадок, — говорить Алла Олександрівна. — Подібний стався майже місяць тому. У такий же спосіб невідомі понівечили частину шкільної огорожі, на щастя, їх особи встановили відразу». Керівник навчального закладу сподівається, що й зараз довго чекати не доведеться і невдовзі винні будуть покарані.

Наразі адміністрація навчального закладу вирішує питання, за які кошти відновити побиті секції, адже ремонт огорожі — справа не з дешевих. Вчителі, батьки та учні обурені цим фактом і цинізмом, з яким злочинці понівечили громадське майно.

За даними міліції, поки що триває слідство, з’ясовуються деталі злочину, опитуються свідки, встановлюються особи, які могли б таке скоїти. У разі виявлення злочинців, відомості про них будуть оприлюднені в місцевій пресі.

Н. Пшенична, «Вільне слово»

Джерело: 
Мій Кіровоград