На чому економитимуть у Кіровоградському міському бюджеті?

18/03/14 11:03 Економіка

Сьогодні на прес-конференції у Кіровградській міській раді начальник фінансового управління ради Любов Бочкова озвучила орієнтовний план заходів економії в міському бюджеті. Пункти із позначкою "табу на використання" будуть затверджені вже днями, тож поки доробляється проект розпорядження міського голови, де і викладені ці заході. 
За словами Любов Бочкової, в першу чергу органи державного казначейства виплачуватимуть видатки по захищенним статтям, зокрема кошти на зарплати та оплату енергоносіїв. Вже потім, у разі якщо боргів по цим статтям не буде (!), казначейство пропускає гроші на медикаменти, забезпечення харчування у їдальнях та трансфер населення.

У цьому році планують скоротити фінансування апарату Кіровоградської міської ради, припинять купівлю автомобілів, побутової техніки, меблів та проведення ремонтів.

Працівники апарату цього року залишаться без премій та надбавок, що проходять не через Фонд праці, без виплат добових на відрядження, поїздок на конференції та тренінги. Без фінансової допомоги працюватимуть тепер і небюджетні організації, як, наприклад, аварійно-диспетчерська служба, ветеранські організації та інші.

Святкуватимуть у Кіровограді теж менше - економитимуть і на проведенні заходів з нагоди відзначень річниць, ювілеїв та інших приводів. Святкування відбуватимуться за рахунок спонсорів та підприємців, які беруть участь в організації та проведенні заходу, винятком є лише державні свята.

Економії, обіцяють у фінансовому управлінні, не буде в медицині, освіті та спорті.

 

Джерело: 
Мій Кіровоград