"Нова влада" Кіровограду недоторкана, не зважаючи на порушення?

18/03/14 11:03 Політика, Події

Нагадуємо, що вранці, - 15 березня, - кореспондент сайту "весь Кіровоград" став свідком свідомого порушення правил дорожнього руху керівником Кіровоградської обласної організації політичної партії Віталія Кличка УДАР - Анатолієм Ревенко.

Останній у своєму автомобілі Toyota Land Cruiser Prado (держномер ВА0010АЕ) заїхав та припаркувався на вулиці Дворцова поблизу обласної державної адміністрації - на площі Героїв Майдану. Судячи з того, як стояла автівка політика, то він заїхав з вул.Велика Перспективна і не міг не помітити знак "Пішохідна зона", який забороняє здійснювати такий рух.

Під самим знаком є регламентуючі його таблички, зокрема одна з них вказує, що дія знака розповсюджується на "суботні, недільні та святкові дні". Нагадаємо, що сьогодні саме субота.

Кореспондент сайту "весь Кіровоград" вказав інспекторові ДАІ, що чергував неподалік на це порушення ПДР, проте той відмовився його оформляти спочатку мотивуючи це відсутністю водія, а згодом, коли запропонували почекати його разом, інспектор сказав, що керівництво ДАІ забороняє йому чіпати ці машини, бо це "нова влада". Згодом міліціонер пішов геть.

Наші кореспонденти дочекалися і впевнелися, що за кермом автівки був саме Анатолій Ревенко, який о 10.25 вийшов з приміщення ОДА, розвернув своє авто і поїхав вгору вул.Велика Перспективна.

За інформацією сайту, керівник УДАРу брав участь у нараді в нового губернатора з кадрових питань. Крім нього там були також голова облради Олександр Чорноіваненко, голова обласної "Свободи" Олександр Ромащенко, Віктор Демченко та інші.

Довідка: Знак 5.33 "Пішохідна зона" інформує про особливості і умови дорожнього руху, передбачені цими Правилами. Дія знака поширюється на всю позначену ним територію.

Джерело: 
Мій Кіровоград