Кіровоград: «Правий сектор» на варті екс-регіоналів…

14/03/14 11:03 Політика

Вчора, 14 березня, представники політичних партій( «Свобода», «УДАР», «Батьківщина») та громадськості – Кіровоградський Майдан та Самооборона, звернулися до голови Кіровської райради у місті Кіровограді,  екс-регіонала Олександра Рацула з вимогою про відставку,повідомляє сайт Гречка.

В заяві, зокрема, йдеться:

«Олександре Анатолійовичу! За час своєї політичної кар’єри Ви не раз доводили свою вірність режиму, яким би тоталітарним та кривавим він не був. Ви завжди підтримували дії злочинного екс-президента Януковича».

«В грудні минулого року Ви зробили все можливе для того, аби депутати очолюваної вами ради відкликали свої підписи під зверненням до президента про недопущення дій по силовому розгону мирних мітингувальників на Майдані Незалежності. При цьому тиск на них був безпрецедентним: І заява про те, що Ви завжди публічно висловлювали свою позицію, в якій засуджували насилля над громадянами під час їх вільного волевиявлення на мирних зібраннях, злочинні дії та накази, що привели до людських жертв, датована 22 лютим нинішнього року, на фоні того, що Ви зробили до неї, виглядає цинічним блюзнірством.

Ми переконані, що це звернення було написане для того, щоб дистанціюватись від тих незаконних дій, які Ви допустили, перебуваючи на посаді голови Кіровської районної у місті Кіровограді ради»

«Якщо у вас залишилась хоч крапля совісті, не продана за можливість утриматись при владі за будь-яку ціну, то ви повинні написати заяву про звільнення із займаної посади. Наслідуйте приклад ваших колег по всій Україні, які вирішили розділити відповідальність за криваві події в державі разом із Партією регіонів…».

Звернення планував вручити голові депутат райради Віталій Коваль на зустрічі, призначеній йому О. Рацулом о 15.00. Біля приміщення зустрічі також чекали кіровоградські самооборонівці(Віталі Коваль – голова міської Самооборони).

 О 15.30 до райради підійшли чоловік зо п’ять, які назвалися «Правим сектором». Не стидаючись нецензурної лексики, співкоординатор кіровоградського «Правого сектору» Руслан Соляр пояснив, що їх викликали до райради телефонним дзвінком для захисту:

«Нам подзвонили. Мы пришли чтоб не допустить, чтоб вы не давили».

Проте на питання «Не давили на кого?», Солляр відповів – «Не понятно».

Сергій Чубченко, очевидно теж співкоординатор «Правого сектору» у Кіровограді заявив, що у нього тут «встреча с товарищем», саме тому вони і прийшли.

Зрештою, коли розмови вщухли, з’явився голова Кіровської районної ради Олександр Рацул.

Віталій Коваль ознайомив голову райради з вимогами громади. Під час цього Руслан Соляр заявив, що «Правий сектор» проти цих вимог. Рацул повідомив, що нічого не підписуватиме, а його долю вирішуватимуть депутати.

 

 

Джерело: 
Мій Кіровоград