Чорноіваненко розповів новомиргородським школярам про російську окупацію

13/03/14 03:03 Політика

Під час робочої поїздки до Новомиргородського району голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко відвідав Златопільську гімназію та побував на інтегрованому уроці "Новомиргородщина: сторінки, опалені війною", повідомляється на сайті облради.

Звертаючись до учнів Златопільської гімназії, голова обласної ради зазначив: "Ми пригадали наших земляків, загиблих у роки Великої Вітчизняної війни. Ця війна мала б стати уроком для керівників держав, особливо президента Російської Федерації Володимира Путіна. Ми пліч-о-пліч боролися з росіянами за звільнення нашої України, на жаль, зараз ми стоїмо на протилежних позиціях – Росія практично окупувала південну частину України. Ми всі хвилюємося за майбутнє нашої країни. Зараз настав час нам усім згуртуватися, не розділятися ні за політичними поглядами, ні за тим, хто кого любить, а треба єдине – любити Україну!"

Голова обласної ради розповів учням Златопільської гімназії про останні події в державі та запевнив, що керівництво держави робитиме все необхідне для недопущення військових дій.

На завершення зустрічі Олександр Анатолійович проголосив настанову молодим українцям: "Пам’ятати завжди тих нащадків, які дали нам життя і дякувати їм! Ми у вас віримо, ви – майбутнє України!".

Джерело: 
Мій Кіровоград