Марковського пропонують поставити в чергу на люстрацію

12/03/14 07:03 Політика

Громадський діяч та активіст кіровоградського Майдану Андрій Лаврусь пропонує зробити колишнього опозиціонера, а віднедавна секретаря Кіровоградської міської ради 73-річного Івана Марковського кандидатом до "люстраційного" списку. Про це він пише на своїй сторінці у "Фейсбук".

"Пропоную до "люстраційних" списків включати всіх чиновників, які себе скомпрометували, незалежно від того, скільки часу вони обіймають посади і при якій владі. Щоб ті, хто приходить до влади сьогодні, не забували, що Майдан розпочинався з того, що влада нехтувала думкою народу", - пише активіст.

"Заяви секретаря Кіровоградської міської ради Івана Марковського "Ми бачили, як відбувалося святкування в неділю. Не може громадська організація диктувати владі" і "Революція скінчилась, і кожен повинен займатися своїми справами. Я навіть був принижений в суботу, коли ми покладали квіти" не повинні залишитися поза увагою громадськості. Йому потрібно винести попередження про занесення до списку кандидатів на люстрацію", - пропонує Андрій Лаврусь.

Нагадаємо, що Івана Марковського обрали на посаду лише тиждень тому, 6 березня.

Джерело: 
Мій Кіровоград