На Кіровградщині невідомі вербують "в армію"

12/03/14 04:03 Суспільство

У Олександрії і районі мобілізували громадян нібито в армію невідомими людьми, що немали ніякого відношення до військового призову.

«Зафіксовано кілька випадків у місті і районі, коли невідомі люди ходили зі списками до військовозобов’язаних і забирали їх в армію, але це не працівники військкомату, — наголосив міський віськовий комісар С.Сидоренко. – З’явившись до одного з чоловіків, що проживає по вул.Ульянова, не застали його вдома, а коли рідні передали, що його хотіли призвати до Збройних сил, чоловік зателефонував до військкомату, а там з’ясувалося, що це неправда. Про такі випадки повідомляли і з с.Косівки.

А за інформацією із с.Захарівки, чотирьох чоловіків забрали, але незрозуміло хто і до якої армії. Цими фактами сьогодні займається Служба безпеки. Громадяни повинні розуміти, що військовозобов’язаних викликають лише повісткою з гербовою печаткою до військкомату і ні в якому разі не вивозять на автівках». Тож військовий комісар закликав бути уважними під час спілкування з невідомими особами.

 

Джерело: 
Мій Кіровоград