Голова облдержадміністрації Олександр Петік провів першу апаратну нараду

11/03/14 03:03 Політика

Голова облдержадміністрації Олександр Петік провів першу апаратну нараду

Оскільки на зв’язку із ОДА в режимі он-лайн традиційно перебувають усі території області, голова облдержадміністрації в першу чергу звернувся до керівників територій і уповноважених осіб, які виконують ці обов’язки: "Є доручення Уряду від Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка – визначитися протягом 2 тижнів щодо кадрових призначень. Хочу попросити керівників територій виконувати свої обов’язки у повній відповідності до чинного законодавства. Досвідчені працівники розуміють – зараз важливо зберегти керованість. Всі ми працюємо для людей, і люди не повинні відчувати якісь незручності через кадрові зміни. У випадку, де керівники продемонстрували, що можуть і далі захищати права і свободи громадян, утримувати і розвивати соціально-економічну складову у позитивній динаміці, кадрові рішення мають прийматися спільно. Це наш обов’язок перед людьми".

Окремо Олександр Петік закликав райдержадміністрації до злагодженої роботи із місцевими радами, а також подякував РДА і структурним підрозділам ОДА за збережену в області керованість ситуації.

- Необхідно підтверджувати цей рівень і надалі, демонструючи керівництву держави, що область готова виконувати завдання, які постають зараз.

Одне із таких завдань – підтримка української армії.

- Сьогодні по-новому стоїть питання допомоги нашим військовим у зв’язку із ситуацією, що склалася у Криму, - зазначає голова облдержадміністрації.

- Прем’єр-міністр України дав доручення підготувати негайні рішення про допомогу Збройним Силам України. Будуть прийняті рішення щодо збільшення фінансування нашого війська. Впевнений, що і місцеві органи влади не стоятимуть осторонь цього процесу. Наше завдання – дати армії все необхідне для гідної відсічі будь-яким агресорам.

Що стосується поточного стану справ на рівні регіону, то першочергово увага місцевої влади має бути прикута до питань соціально-економічного розвитку:

- В центрі уваги влади має бути соціально-економічний розвиток, від цього залежить рівень довіри громади, - зауважує голова ОДА.

Наразі чільні позиції у цьому напрямку займає підготовка до весняно-польових робіт. Олександр Петік згадав про науково-практичний семінар, що відбувся минулого тижня на базі Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції і був присвячений саме цій темі. Також він говорив про прогнозовані цьогорічні врожаї згідно з програмою соціально-економічного розвитку області. Голова облдержадміністрації переконаний, що аграріям області під силу виростити і зібрати майже 3 млн. тон зернових, більше 900 тис. тонн соняшнику, більше 700 тис. тонн цукрових буряків.

Окрім цього, Олександр Петік вважає за необхідне провести інвентаризацію діючих галузевих регіональних програм. Найбільш актуальні і корисні з них мають виконуватися і в подальшому, - переконаний голова ОДА. Серед таких він називає програму "Купуй кіровоградське" і проект "Гаряча лінія", які довели свою ефективність. Напрацьований досвід під час реалізації зазначених проектів необхідно розвивати і далі, спираючись на уже підготовлені кадри, - вважає Олександр Петік. Куруватиме цим процесом перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов.

Джерело: 
Мій Кіровоград