Україна та Рада Європи розробили спільний план блокування агресії Росії

10/03/14 03:03 Політика, Події

Україна та Рада Європи спланували спільні кроки щодо блокування агресії Росії. Про це заявив в.о. президента України Олександр Турчинов на брифінгу.

За його словами, було проведено переговори з генеральним секретарем Ради Європи Торбйорном Ягландом та федеральним міністром закордонних справ Австрії Себастіаном Курцом як головою Комітету міністрів Ради Європи.

"Цей візит дозволив нам спланувати спільні кроки в напрямку блокування агресії Російської Федерації", - сказав Турчинов, передає УНІАН.

В.о.президента додав також, що Росія веде серйозну пропагандистську роботу, яка спирається на необ'єктивну та викривлену інформацію про події в Україні.

"Відбувається спроба дезінформувати як російських громадян, так і громадян, які проживають в інших країнах, щодо легітимності української влади, щодо подій, які відбуваються у Криму, зокрема фальшивого референдуму, який вони пробують організувати, а вірніше - сфальшувати", - підкреслив Турчинов.

Також він додав, що Україна домовилась про системну співпрацю з Радою Європи і Венеціанською комісією.

На думку Турчинова, представники України у Раді Європи матимуть можливість "не просто аргументувати, а наводити кричущі факти агресії Російської Федерації проти незалежної України".

"Ми сподіваємося, що радники, представники Ради Європи також зможуть засвідчити ці небезпечні для безпеки усієї Європи процеси, які відбуваються зараз у Криму і навколо України. І буде дана чітка оцінка агресору, яким сьогодні є Російська Федерація", - наголосив він.

Джерело: 
Мій Кіровоград