Кіровоградський "Правий сектор" вперше вийшов на люди

05/03/14 02:03 Суспільство

Днями у Кіровограді відбувся перший публічний захід, організований активістами Кіровоградської обласної громадської організації "Правий сектор". Учасники поклали квіти до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам та Вічного вогню, що на Фортечних валах. Таким чином, запевняють активісти, вони вшанували пам'ять тих, хто поклав життя за свою державу. 
"Правий сектор" у Кіровограді офіційно з'явився 23 лютого. Саме в цей день у Києві на Раді "Правого сектора" визначилися із координатором кіровоградської організації. Ним став Ігор Святокум, який є керівником Кіровоградської обласної організації Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО). За словами співкоординатора кіровоградського "Правого сектора" Руслана Солєра, вже на сьогоднішній момент актив організації складає більше 300 людей різного віку й професій, які самоорганізовувалися у Кіровограді впродовж подій Євромайдану.

Наразі ГО "Правий сектор" знаходиться у стадії юридичного оформлення. За структурою ГО відрізняється від політичної партії, прямого фінансування, наголошує Руслан Солєр, організація теж не має. Головним завданням, яке ставлять перед собою активісти "Правого сектора" - створити механізм, завдяки якому громада могла б висловлювати свою думку та впливати на органи самоврядування.

 

Джерело: 
Мій Кіровоград