Кіровоградські студенти зібрались, щоб закликати до єдності України

05/03/14 10:03 Політика

Cьогодні, 5 березня о 9.20 у дворі Кіровоградського державного педагогічного університету ім.В.Винниченка відбулось студентське віче. Захід зібрав кількасот студентів,повідомляє Гречка.

Організатором був студпрофком університету, а головним промовцем - його голова, Сергій Бойко.
Віче розпочалось хвилиною мовчання у пам'ять загиблих у Києві. Далі ж зачитали звернення, яке розлетиться по електронних скриньках студпрофкомів усієї України із закликом до єдності і нероздільності держави. Також направлять лист зі словами поваги та підтримки на адресу військовослужбовців, які зараз тримають оборону в Криму.

Сергій Бойко розповів, що ідея проведення такого заходу з’явилась після спілкування з колегами із Східноукраїнського університету.

- Люди там розгублені, не знають кому вірити. До них не доходить вся інформація. Багато дійсно є прихильниками федералізації, але єдині ми в тому, що все одно бачимо себе єдиною державою, – розповідає голова студпрофкому.

Також студенти університету запишуть відеозверння до студентів Криму і Сходу, у якому спробують пояснити своє бачення нинішньої ситуації в країні.

Варто зауважити, що за три місяці протистоянь у Києві, це перший подібного роду масовий захід в університеті. Чому так сталося?

- Ще у 2013 відбулись круглі столи-диспути між студентами, де і обговорювалась ситуація в країні. Загалом ми не заважали студентам висловлювати свою громадянську позицію, вони могли за бажання ходити на кіровоградський Євромайдан. – поясний Бойко.

 

Джерело: 
Мій Кіровоград