У Кіровограді збираються відкрити школу для тих, хто хоче створити ОСББ

04/03/14 11:03 Суспільство

У минулому році у Кіровограді створили лише одне ОСББ (Об'єднання співвласників багатоповерхових будинків), про що сьогодні на прес-конференції проінформував начальник управління житлово-комунального господарства Олександр Хачатурян. 


За його словами, головиними перепонами для тих, хто хотів би створити ОСББ є незнання усіх процедур формування та управління ОСББ, а також те, що перший капремонт мають робити попередні власники (наприклад, ЖЕКи і КРЕПи), які на те не мають коштів, а відповідно тоді ремонт будинку залишається на плечах самих мешканців.

Якщо останнє, запевняє Олександр Хачатурян, певним чином вирішили (на ремонти будинків після перетворення їх в ОСББ цього року у бюджеті передбачили 5, 5 млн. грн.), то необізнаність активного населення у юридичних моментах компенсуватимуть навчанням. Для тих, хто виявить бажання все ж взятися за ОСББ, міська рада відкриє школу, де відбуватимуться відповідні лекторські заняття.

Коли і де буде така школа - невідомо. Втім Олександр Хачатурян зауважує, що на території КРЕПів #1,3,6 вже відбувалися зустрічі з ініціативними групами, які готові взятися за управління ОСББ.

 

Джерело: 
Мій Кіровоград