Міський голова створює загони вартових правопорядку

03/03/14 04:03 Суспільство

3 березня олександрійський міський голова С. Цапюк провів щотижневу апаратну нараду за участю своїх заступників, голів сільської, селищних рад, керівників комунальних підприємств та установ, начальників управлінь і відділів міської ради. На початку Степан Кирилович висловив власну позицію щодо нинішньої ситуації в державі і Олександрії, зокрема.

Перш за все міський голова зазначив, що Україна повинна залишатися єдиною, цілісною державою з верховенством права та дотриманням усіма її громадянами Конституції і діючих законів. С. Цапюк закликав олександрійців до толерантності і поваги один до одного, а політиків – бути виваженими у своїх висловах і діях,повідомляє Олександрійськоа міська рада.

Ситуація на сьогоднішній день в місті залишається неспокійною. На адресу міського голови та інших посадовців продовжують надходити погрози від невідомих осіб з вимогами скласти свої повноваження; мають місце акти вандалізму щодо майна територіальної громади. Працівники правоохоронних органів у нинішній ситуації не в змозі якісно виконувати свої обов’язки стосовно захисту здоров’я і життя громадян та збереження громадського порядку.

Тому, з метою збереження стабільності в Олександрії, допомоги працівникам міліції у патрулюванні вулиць міста, сесією міської ради було створено громадське формування «Олександрійська міська варта правопорядку». Усі бажаючі стати волонтерами та долучитися до забезпечення спокою і стабільності в місті, можуть звертатися до керуючого справами виконавчого комітету В. Чеботарьова, на якого покладено завдання з формування народних дружин.

Пункти швидкого реагування будуть створені у кожному мікрорайоні, про їх місце знаходження і оперативні телефони повідомлятиметься у засобах масової інформації. Зі свого боку, міська влада винайде можливість забезпечувати пальним транспорт міського відділу внутрішніх справ для патрулювання територій та швидкого реагування на випадки порушень громадського порядку. Також С. Цапюк звернувся до усіх небайдужих підприємців з проханням допомогти правоохоронцям у забезпеченні міліцейських машин паливно-мастильними матеріалами.

Особливу увагу присутніх міський голова звернув на охорону стратегічних об’єктів, які забезпечують місто електроенергією, водо- та теплопостачанням. Начальнику управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради С. Шураю доручено проаналізувати ситуацію на комунальних підприємствах і закладах соціальної сфери та, у разі необхідності, внести пропозиції щодо можливого посилення охорони відповідних об’єктів.

Керівникам виконавчих органів ради необхідно здійснювати діяльність підпорядкованих установ і організацій в режимі фінансової економії. На сьогоднішній день Олександрійським відділенням державного казначейства проплачуються лише захищені статті.

Перерахована заробітна плата бюджетникам, пенсії та усі соціальні виплати за лютий, фінансуються видатки на харчування, медикаменти та за енергоносії. Житлово-комунальні підприємства працюють у стабільному режимі.

 

Джерело: 
Мій Кіровоград