КРОПИВНИЦЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПОПОВНИЛИ БАНК КРОВІ ДЛЯ ПОРЯТУНКУ ЛЮДЕЙ

До заходу, який відбувся у Кропивницькому 27 грудня, мали змогу долучитися як працівники обласного апарату поліції області, так і їх колеги з територіальних підрозділів. Лише за два дні поліцейські здали близько 30 літрів крові, якою за потреби зможуть скористатися пацієнти обласної дитячої лікарні, потерпілі внаслідок дорожньо-транспортних пригод, ветерани та пенсіонери ОВС. Повідомили сайту Кропивницький.UA в ГУНП області.

Кіровоградська обласна станція переливання крові з самого ранку зустрічала почесних донорів. Сьогодні до акції долучилися працівники управління превентивної діяльності, кадрового забезпечення, управління інформаційно-аналітичної підтримки поліції області, а також Кропивницького та Знам’янського відділів і Вільшанського відділення поліції.

Для цього поліцейські на кілька годин відлучилися від несення служби та виконали почесну місію після чого повернулися до роботи. Наступними днями здати кров прибудуть і їх колеги з інших підрозділів та служб.

Із початку року правоохоронці ставали донорами кілька разів. Із власної ініціативи вони поповнювали банк крові, а також допомагали маленьким пацієнтам, батьки яких зверталися до них за необхідності. Добрі справи роблять світ кращим – у цьому впевнені поліцейські-донори.

 

Джерело: 
Мій Кіровоград